CGF

Koncentrat czynników wzrostu i komórek macierzystych.
Intensywna regeneracja i zagęszczenie skóry

Któż z nas nie marzy o tym, by przez długie lata zachować młody, świeży wygląd. Oglądając na ekranie twarze gwiazd show-biznesu często zastanawiamy się jak to możliwe, żeby w wieku pięćdziesięciu lat wyglądać na trzydzieści.

CGF to zabieg wykorzystujący czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste pozyskane z Twojej krwi. Wykonywany przez lekarza techniką mezoterapii lub kaniulą, dzięki czemu uzyskujemy intensywną regenerację i widoczne efekty poprawy kondycji skóry. Zabieg polega na iniekcji komórek macierzystych i czynników wzrostu zawieszonych w żelu (Activated Plasma Albumin Gel) uzyskanym z białek Twojej krwi. Zabieg z użyciem żelu zapewnia dłuższą i silniejszą stymulację, preparat jest podawany techniką mezoterapii lub kaniulą.
Po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Jeśli pojawi się niewielki siniak to jest łatwy w kamuflażu i samoistnie ustąpi w ciągu kilku dni.

Kiedy warto skorzystać z zabiegu CGF:

 • Zmarszczki
 • Wiotka skóra twarzy
 • Regeneracja i rewitalizacja skóry
 • Łysienie i wypadanie włosów

Efekty zabiegu CGF:

 • Widoczne odmłodzenie i zwiększenie jędrności skóry
 • Redukcja zmarszczek
 • Silna regeneracja i odżywienie skóry

CGF

Koncentrat czynników wzrostu i komórek macierzystych. Intensywna regeneracja i zagęszczenie skóry

Któż z nas nie marzy o tym, by przez długie lata zachować młody, świeży wygląd. Oglądając na ekranie twarze gwiazd show-biznesu często zastanawiamy się jak to możliwe, żeby w wieku pięćdziesięciu lat wyglądać na trzydzieści.

Zabieg CGF – Co to takiego? 

CGF to zabieg wykorzystujący czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste pozyskane z Twojej krwi. Wykonywany przez lekarza techniką mezoterapii lub kaniulą, dzięki czemu uzyskujemy intensywną regenerację i widoczne efekty poprawy kondycji skóry. Zabieg polega na iniekcji komórek macierzystych i czynników wzrostu zawieszonych w żelu (Activated Plasma Albumin Gel) uzyskanym z białek Twojej krwi. Zabieg z użyciem żelu zapewnia dłuższą i silniejszą stymulację, preparat jest podawany techniką mezoterapii lub kaniulą. Po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Jeśli pojawi się niewielki siniak to jest łatwy w kamuflażu i samoistnie ustąpi w ciągu kilku dni.

Kiedy warto skorzystać z zabiegu CGF:

 • Zmarszczki
 • Wiotka skóra twarzy
 • Regeneracja i rewitalizacja skóry
 • Łysienie i wypadanie włosów

Efekty zabiegu CGF:

 • Widoczne odmłodzenie i zwiększenie jędrności skóry
 • Redukcja zmarszczek
 • Silna regeneracja i odżywienie skóry

Komórki CGF, zamiast osocza. Dowiedz się więcej o zabiegu.

Efekty, które widać od razu:

Przed zabiegiem
Szara, zmęczona cera, opadnięte policzki ( chomiki)
Po zabiegu

Skóra jędrna, bardziej napięta i rozświetlona. Spłycenie zmarczek

U kogo wskazane?

Wskazania do wykonania zabiegu z wykorzystaniem CGF obejmuje dwie grupy. Pierwszą z nich stanowią wskazania obejmujące leczenie defektów związanych z przyczynami medycznymi dowolnego rodzaju. W związku z powyższym preparat ten może być z powodzeniem stosowany do usuwania blizn, wspomagania gojenia się ran, a nawet w leczeniu oparzeń.

Drugą grupę stanowią wskazania czysto estetyczne, obejmujące przeciwdziałaniu procesom starzenia, w co wpisuje się między innymi usuwanie zmarszczek, przebarwień czy nawisów skórnych nie tylko w obrębie twarzy, ale między innymi i narządów płciowych, a także innych okolic ciała. Ponadto może być wykorzystywane w przeciwdziałaniu procesowi łysienia.

U kogo przeciwwskazane?

Jak każdy zabieg z zakresu medycyny estetycznej, również ten z zastosowaniem CGF jest obarczony przeciwwskazaniami. Nie należy go wykonywać u kobiet w ciąży, oraz w okresie karmienia piersią. Ponadto jest przeciwwskazany u osób z poważnymi, przewlekłymi chorobami w zakresie układu sercowo-naczyniowego (na przykład chorobą niedokrwienną serca czy niewyregulowanym nadciśnieniem tętniczym), cukrzycą, chorobami autoimmunologicznymi, aktywnymi chorobami nowotworowymi, a także z aktywnymi stanami zapalnymi, zwłaszcza tymi w obrębie skóry i tkanki podskórnej.

Podczas zabiegu:

Lekarz wykonuje mezoterapię igłową lub podaje preparat kaniulą. Dla Twojego komfortu lekarz może nałożyć maść znieczulającą. Podczas zabiegu możesz czuć delikatne wkłucia oraz rozpieranie.

Po zabiegu:

Tak, jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią. Po wykonaniu serii zabiegów lekarz zaproponuje Ci kolejny zabieg podtrzymujący efekt, w zależności od potrzeb Twojej skóry (1-2 razy w roku). Zadbaj o bezpieczeństwo i gwarancję jakości zabiegu – poproś lekarza o oryginalny paszport pacjenta CGF.

Jakie są korzyści stosowania CGF?

1

Naturalne, widoczne efekty poprawy kondycji skóry.

2

Redukcja drobnych zmarszczek i wiotkości.

3

Możliwość odpowiedniego indywidualnego doboru terapii, CGF HARMONY i CGF ONE.

4

Metoda wykorzystuje potencjał Twojej krwi – jest naturalna i w 100% bezpieczna.

5

Bez ryzyka alergii, powikłań i działań niepożądanych.

Zadzwoń:

tel. 505 47 57 40

Gdzie jesteśmy:

Jana Kochanowskiego 6a,
26-800 Białobrzegi

Umów się na wizytę:

Zapytaj o dostępny termin i umów się na wizytę  zabiegu karboksyterapi.